Jaunumi

PIEDĀVĀJUMS JAUNAJĀM MĀMIŅĀM

Šis ir aicinājums priekš jaunajām māmiņām.🤰 Mēs A. R. Sporta studija atbalstām dzimstību Latvijā un jaunās māmiņas, tāpēc DĀVINAM BEZMAKSAS abonomentus un “Fit Mom” nodarbības jaunajām māmiņām!💃💥 *BEZ LĪGUMSAISTĪBĀM *PIEDĀVĀJUMS SPĒKĀ LĪDZ MAZUĻA 6mēn VECUMAM *Autostāvvieta 3h bezmaksas Esi aktīva un sporto A. R. Sporta studijā bezmaksas, tiekamies Dēļu ielā 4D.

Lasīt vairāk

Īsais Ciguna retrīts – Organisma attīrīšana un pavasara “uzlāde” 28.04.18.

28. aprīlī, pie mums notiks Īsais Ciguna retrīts – Organisma attīrīšana un pavasara “uzlāde”. NODARBĪBĀ: Pēc senās, no Ķīnas nākušās Ciguna tehnikas un Austrumu filosofijas zināšanām, attīrīsim un uzpildīsim mūsu organismu un enerģētisko lauku, aktivizēsim enerģiju plūsmu sevī un ap sevi, modināsim ķermeni un garu jaunas, tīras enerģijas uzņemšanai. „Tu- na” princips: ieielpa-izelpa, atdod-paņem, vecais-jaunais, […]

Lasīt vairāk

Studijas darba laiks Lieldienās

Svētkos visus aicinām pavadīt laiku ar ģimeni un draugiem, kā arī kārtīgu treniņu Lieldienu šūpolēs. Pa kluso olas ēdīsim pēc 30. marta plkst. 18:00, bet pirms tam visi ieplānojam laiku treniņam. Darba laiks: 30.03. no 07:00 līdz 18:00 31.03. SLĒGTS 01.04. SLĒGTS 02.04. SLĒGTS Tiekamies 3. aprīlī! Kā ierasts, jau no 07:00 rītā atsākam treniņus! Lai […]

Lasīt vairāk

BLACK FRIDAY

Melnā piektdiena A.R. Studijā! 24.11. 2017. Pirmajiem 5 jaunajiem klientiem Pilna laika abonements tikai 30 Eur/mēn. 6 mēnešus, bet pārējiem Pilna laika abonements 30 Eur pirmo mēnesi! Nenokavē šo lielisko iespēju!

Lasīt vairāk

Dāmu akcija

Dāmas Oktobrī piedāvājums visām ar vēlmi sportot daiļavām. Kļūstot par vienu no mums, dāvināsim iespēju izmēģināt mūsu ”saulīti” Ergoline Prestige 1400 solāriju, BET nākot kopā ar draudzeni, ne tikai katra no Jums iegūst šo iespēju, BET arī 50% atlaidi par pirmo abonementa mēnesi! Tiekamies!

Lasīt vairāk

Solārija apmeklējums tikai 5 Eur!

Priecīga ziņa! Nāc sauļojies un maksā tikai 5 Eur, neskatoties uz to, cik minūtes sauļosies 🙊 *Akcija spēkā līdz 04.11.17. *Pierakstīties pa tālruni +371 688 01 888 Atrodamies: Mūkusalas Biznesa centra teritorijā – Dēļu iela 4D.

Lasīt vairāk