Muay Thai (Taizemes bokss)
„Muay Thai” ir sena Taizemes karavīru cīņas māksla, kura ir datēta pirms vairākiem simtiem gadu, un būtībā tika izstrādāta kā tuvcīņas forma, kurā viss ķermenis tika izmantots par ieroci.

Taizemes bokss ir viens no universālākajiem sporta veidiem, kas prasa lielu koncentrēšanās, organizētību un gribasspēku, kura pamatā ir sitieni (ar dūrēm, elkoņiem, apakšstilbiem, ceļgaliem un kājām, kā arī dažādas satveršanas tehnikas).

Nodarbību laikā apgūsim un attīstīsim Kikboksa un Taizemes boksa cīņas mākslu, sitienu un tvērienu tehniku un to pielietošanu reālās cīņas izpratnē. Kā cīņas laikā veikt vairāk sitienus pretiniekam, nekā saņemt sev, uzbrukumā un aizsardzībā. Attīstīsim un paaugstināsim savu psihisko un fizisko kvalitāti!

Apgūsim, attīstīsim un pilnveidosim:

  • Kikboksa un Taizemes boksa sitienus ar rokām, kājām, elkoņiem, ceļgaliem un tvērienu tehniku (Klinch).
  • Koordināciju, lokanību, veiklību – ķermeņa, prāta kontrolei, elastībai un ātrai atbildīgu lēmumu pieņemšanai.
  • Individuālais darbs pret spoguli – Kikboksa un Taizemes boksa tehnikas, pareizu un precīzu sitienu un aizsardzības tehnikas izpildes veicināšanai.
  • Kikboksa un Taizemes boksa tehnikas atstrādāšana pāros un ķepām – māņkustības, sitieni, tvērieni, aizsardzība, uzbrukums un pretuzbrukums.
  • Vispārējie un specifiskie funkcionālie un spēka treniņi – visa ķermeņa un sirds muskuļu funkcionālo spēju attīstībai, fiziskās un garīgas slodzes noturībai.
  • Intelektuālie Sparingi – Kikboksa un Taizemes boksa tehnikas paņēmienu pielietošana reālās cīņas izpratnē, pretinieka kontroles mācīšana, ķermeņa un prāta rūdīšana.