Nodarbību grafiks

  • KickKardio-Bokss
  • 07:15 - 08:15
  • Kristaps Bulmeistars
  • Kontakti
  • WAKE UP and MOVE
  • 07:30 - PĒC PIERAKSTA
  • Alīna Dubosa
  • Kontakti
  • Fit mom
  • 12:00 - 13:00
  • Artūrs Sārtaputns
  • kontakti
  • Funkcionālais treniņš/piekares sistēmu treniņš
  • 13:00 - 14:00
  • Ina Valeiko
  • Kontakti
  • MMA
  • 17:00 - 18:00
  • Mihails Aņisimkovs
  • Kontakti
  • Intelektuālais bokss- IESĀCĒJIEM
  • 18:00 - 19:00
  • Linards Pozdiševs
  • Kontakti
  • Kangoo Jumps
  • 18:00 - 19:00
  • Ieva Brante
  • Kontakti
  • Apļa treniņš
  • 19:00 - 20:00
  • Dana Aņisimkova
  • Kontakti
  • Bokss Entuziastiem
  • 19:00 - 20:00
  • Linards Pozdiševs
  • Kontakti
  • Apļa treniņš
  • 13:00 - 14:00
  • Jurijs Varuškins
  • Kontakti
  • Bokss BĒRNIEM (7-12 gadiem)
  • 17:00 - 18:00
  • Darja Strutinska
  • Kontakti
  • Bokss BĒRNIEM (4-6 gadiem)
  • 18:00 - 19:00
  • Darja Strutinska
  • Kontakti
  • Svarcelšanas pamati / Dzīvspēks
  • 18:00 - 19:00
  • Eduards Tarasovs
  • Kontakti
  • Vesela mugura
  • 18:00 - 19:00
  • Jānis Baumanis
  • Kontakti
  • Bokss Sievietēm
  • 19:00 - 20:00
  • Jānis Freimanis
  • kontakti
  • Kick Bokss
  • 19:00 - 20:00
  • Otto Kovči
  • Kontakti
  • ZUMBA® Fitness
  • 20:00 - 21:00
  • Diāna Gžibau
  • Kontakti
  • KickKardio-Bokss
  • 07:15 - 08:15
  • Kristaps Bulmeistars
  • Kontakti
  • WAKE UP and MOVE
  • 07:30 - PĒC PIERAKSTA
  • Alīna Dubosa
  • Kontakti
  • ABS+BACK
  • 13:00 - 14:00
  • Ina Valeiko
  • Kontakti
  • MMA
  • 17:00 - 18:00
  • Mihails Aņisimkovs
  • Kontakti
  • Funkcionālais treniņš
  • 18:00 - 19:00
  • SLĒGTĀ GRUPA
  • Kontakti
  • Intelektuālais bokss- IESĀCĒJIEM
  • 18:00 - 19:00
  • Linards Pozdiševs
  • Kontakti
  • Kangoo Jumps
  • 18:00 - 19:00
  • Ieva Brante
  • Kontakti
  • Bokss Entuziastiem
  • 19:00 - 20:00
  • Linards Pozdiševs
  • Kontakti
  • Funkcionālais treniņš
  • 19:00 - 20:00
  • Dana Aņisimkova
  • Kontakti
  • Fit mom
  • 12:00 - 13:00
  • Artūrs Sārtaputns
  • kontakti
  • Apļa treniņš
  • 13:00 - 14:00
  • Jurijs Varuškins
  • Kontakti
  • Bokss BĒRNIEM (7-12 gadiem)
  • 17:00 - 18:00
  • Darja Strutinska
  • Kontakti
  • Bokss BĒRNIEM (4-6 gadiem)
  • 18:00 - 19:00
  • Darja Strutinska
  • Kontakti
  • Pilates
  • 18:00 - 19:00
  • Agrita Rūsiņa
  • Kontakti
  • Svarcelšanas pamati / Dzīvspēks
  • 18:00 - 19:00
  • Eduards Tarasovs
  • Kontakti
  • Bokss Sievietēm
  • 19:00 - 20:00
  • Jānis Freimanis
  • kontakti
  • Kick Bokss
  • 19:00 - 20:00
  • Otto Kovči
  • Kontakti
  • KickKardio-Bokss
  • 07:15 - 08:15
  • Kristaps Bulmeistars
  • Kontakti
  • WAKE UP and MOVE
  • 07:30 - PĒC PIERAKSTA
  • Alīna Dubosa
  • Kontakti
  • Funkcionālais treniņš/piekares sistēmu treniņš
  • 13:00 - 14:00
  • Ina Valeiko
  • Kontakti
  • MMA
  • 17:00 - 18:00
  • Mihails Aņisimkovs
  • Kontakti
  • Intelektuālais bokss- IESĀCĒJIEM
  • 18:00 - 19:00
  • Linards Pozdiševs
  • Kontakti
  • Vesela mugura
  • 18:00 - 19:00
  • Jānis Baumanis
  • Kontakti
  • Bokss Entuziastiem
  • 19:00 - 20:00
  • Linards Pozdiševs
  • Kontakti
  • Funkcionālais treniņš
  • 19:00 - 20:00
  • Dana Aņisimkova
  • Kontakti
  • Dance & Fitness Iesācējiem
  • 10:00 - 11:00
  • Elīna Mazur
  • Kontakti
  • KickKardio-Bokss
  • 10:00 - 11:00
  • Linards Pozdiševs
  • Kontakti